×

با عرض سلام خدمت هموطنهای عزیزم

به لطف و یاری خدای متعال تور زمینی مشهد مقدس با اتوبوس را برگزار می کنیم، وتمامی تلاش را در زمینه بهتر اجرا شدن این تور داریم. هدف ما رضایت کسانی است که دراین تور مشهد مقدس در خدمتشان هستیم.

سعی می کنیم بهترین تور را از نظر کیفیت و ارزانترین را برای شما ارایه دهیم. که تور زمینی مشهد مقدس با اتوبوس vip دارای صندلی تختشو می باشد. هتل انتخاب شده برای شما سه ستاره می باشد. که با این تور ناهار وشام آن رایگان می باشد و هتل شما نزدیک حرم است که با چند دقیقه پیاده روی به حرم می رسید.

تور ما چون به صورت گروهی است نسبتا” ارزان است و چون بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل(قطار و هواپیما)ارزانتر می باشد.

همانگونه که می دانید مشهد بواسطه امام رضا مکانی متبرک است و مردم مسلمان به امید سریع الاجابه بودن دعاهایشان به این مکان مقدس سفر می کنند. وجود امام رضا این شهر را به پر مسافرترین مقصد کشور بدل کرده است. بیش از نود درصد از مسافران این شهر با انگیزه زیارت به این شهر می آیند.

سوغاتی های مشهد

مشهد شهری زیارتی و توریستی می باشد و نمی توان سوغاتی ها ی آن را نادیده گرفت. مشهد هر ساله پذیرای پذیرای تعداد زیادی از هموطنهای عزیز و یا حتی زوار از کشورهای عربی می باشد. چون مردم زیاد در مشهد سوغات می خرند باید دقت لازم را در مورد تقلبی واصل بودن آن در نظر گرفت. این سوغاتی های مشهد از قبیل زعفران، انگشتر، عطر و غیره می باشد. بهترین کار برای خرید سوغاتی اصیل اینست که از فروشگاههای معتبرخریداری کنیم.

سرسره بازی در پارکهای آبی مشهد

این مکان پر از هیجان است و آرامش خاصی را در این مجتمع های آبی بدست می آورید. با توجه به سن و موقعیت هر کسی می تواند در سرسره های آبی از حرکت آرام تا سرعتی و مارپیچی لذت ببرد.

تاریخ حرکت از یزد:عصر 2 شهریور

تاریخ برگشت:ورود به یزد صبح زود 7 شهریور

خدمات:اتوبوس رفت و برگشت، هتل آپارتمان نزدیک حرم، چهار وعده صبحانه، چهار وعده ناهار، سه وعده شام، سه شب و چهار روز اقامت در هتل آپارتمان

قیمت تور:1/600

جهت رزرو تماس با شماره 09132522014 و در صورت تایید، مبلغ تور به کارت شماره زیرارسال کنید.