×

وان یکی از شهرهای تاریخی ترکیه است که جمعیتی حدود ششصد هزار نفردارد. شهر وان مرکز استان وان است که در شرق ترکیه همسایه ایران است. این شهر از شمال وغرب به دریاچه وان متصل است. این مردم به زبان کردی کرمانجی سخن می گویند. این شهر به داشتن گربه های سفید مشهور است. دریاچه وان به رنگ آبی سیر است که گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده وعلت این رنگ به داشتن مقدار زیادی املاح می باشد. تور زمینی وان ترکیه باتوجه به همسایگی ایران از مقاصد مهم گردشگری تورهای خارجی به صورت زمینی می باشد. که با توجه به بازارهای اجناس، و همچنین شهر توریستی با جاذبه های گردشگری یکی از مقاصد مهم گردشگری تور های خارجی به صورت زمینی می باشد.درتور زمینی وان ترکیه از یزد به شرق ترکیه می رویم.

برنامه سفر

تور زمینی وان ترکیه با اتوبوس از یزد شروع می کنیم. بعد از ظهر از یزد حرکت می کنیم و ساعت 22 به تهران می رسیم. اتوبوس خوی سوار می شویم و صبح به مرز می رسیم ، صبحانه خورده و به سمت وان ترکیه حرکت می کنیم. به وان که رسیدیم اتاق تحویل می گیریم و تا ظهر استراحت می کنیم. ناهار صرف کرده و آماده می شویم تا بعد از ظهر برای گشت شهری بیرون رویم. در تور زمینی وان ترکیه از یزد به شرق ترکیه می رویم.

اولین گشت ساحل وان می باشد که تا شب آنجا می مانیم. صبح فردا به خانه گربه ها می رویم. بعد از آن به دریاچه وان و در صورت دلخواه کنار دریاچه قدم می زنیم. و بعد از آن برای صرف ناهار واستراحت به هتل می رویم. و بعد از ظهر تا شب ساحل ادرمیت می باشیم. وفردای آن، که روز سوم و آخرین روز باشد وقت آزاد داریم تا به بازار رفته و در صورت نیاز خرید انجام دهیم.

مدارک مورد نیاز

اصل پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار و در صورتیکه کسی ممنوع الخروج باشد عواقب آن به عهده خودشان می باشد.

در سفر به شهر وان چه ارزی همراه داشته باشیم؟

در سفر به این شهر ترکیه بهتر است پول رایج این کشور که لیر ترکیه می باشد همراه داشته باشیم و مقداری دلار و یورو هم داشته باشیم اشکالی ندارد.

خدمات تور:اتوبوس vipرفت و برگشت، بیمه، هتل ۳ ستاره، صبحانه و راهنما

زمان رفت: ۹ آبان ۱۴۰۱

برگشت:۱۳ آبان از وان

۳ شب اقامت در وان: قیمت 4 میلیون و چهارصد

جهت رزرو تماس با 09132522014 آقای دهقانی ودر صورت تایید مبلغ رزرو را به کارت شماره زیر واریز نمایید.