×

تابستان فرصت خوبی برای رفتن به مسافرت می باشد، مخصوصا در این ایام که دیگر خبری از کرونا نیست. در اینجا برای شما تور ترکیبی فرانسه واسپانیا را پیشنهاد می کنیم.

فرانسه

فرانسه یکی از سه کشوری است که سواحلی در دریای مدیترانه و هم در اقیانوس اطلس دارد(دو کشور دیگر اسپانیا و مراکش می باشند). فرانسه با کشورهای آندورا، اسپانیا، ایتالیا، سوییس ، آلمان ،لوکزامبورگ و بلژیکمرز زمینی دارد.فرانسه سومین کشور بزرگ در قاره اروپا می باشد.فرانسه بعد از آلمان دومین کشور پر جمعیت در اروپا می باشد.جمعیت فرانسه فراتر از 67 میلیون تن است.فرنسه یکی از کشورهای تاثیر گذار در عرصه فرهنگ می باشدکه قدرت اقتصادی بسیار بالایی داردو هفتمین اقتصاد بزرگ جهان را داراست، همچنین رتبه سوم از نظر ذخایر هسته ای دارد.

اسپانیا

اسپانیادر میان کشورهای فرانسه آندرا، پرتغال محسور شده است. از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و از شمال با فرانسه و آندرا و خلیج بیسکای و از شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم مرز است. اسپانیا کمی بزرگتر از ترکمنستان است، که مساحت 505990 کیلومتر مربع دارد و پنجمین کشور بزرگ دنیاست.

سفرنامه تور فرانسه و اسپانیا

اولین روز از پاریس شروع می کنیم،و از کلیسای نتردام و موزه لوور دیدن می کنیم، واز خیابان شانزه لیزه و طاق پیروزی دیدن می کنیم

دومین روز از تور فرانسه و اسپانیااز صومعه مریم مقدس و کوه مونس آنیسوس دیدن می کنیم و بعد به کلیسای جامع ریمز ، باغ تویلری و سکره کور بازدید می کنیم.

در سومین روز فرانسه و اسپانیا از شهر استراسبورگ دیدن می کنیم واز دیدن بناها و کلیساهای این این شهر بازدید می کنیم و بعد از صرف ناهار از کاخ روهان، پارک اورانژی و پل وبان بازدید می کنیم و در آخر به پاریس بر می گردیم و چهارمین روز از تور فرانسه و اسپانیا وارد کاخ ورسای یکی دیگر از جاذبه های دیدنی فرانسه می شویم.