×

تور4 روزه زمینی قشم از یزد 990 هزار تومان .حرکت با اتوبوس VIP، دیماه 1399
دو شب اقامت در هتل آدینه قشم و اتاقهای دو، سه و چهار تخت متناسب با در خواست مسافران محترم
گشتها: بندر لافت، دره ستارگان، خرید از بازارهای قشم ودر گاهان، بازدید ازجزایرزیبای ناز وهنگام وساحل خلیج فارس

خدمات تور : اتوبوس VIP، بیمه نامه مسافرتی و گشت کامل منطقه

صبحانه 3 وعده ناهار3 وعده شام 2 وعده منو انتخابی

زمان حرکت:ساعت 19 پنجشنبه 25 دی1399 و زمان رسیدن به یزد 29 دی (دوشنبه)حدود ساعت 4 صبح

درباره قشم:

جزیره قشم یکی از جزیره های استان هرمزگان است. بعضی جزایر کوچک دیگری هم نزدیک قشم وجود دارند که فاصله کمی با ساحل جزیره دارند و هنگام جزر ومد به ساحل جزیره می پیوندند و می گسلند.همین باعث نامگذاری این چند جزیره کوچک به جزایر ناز شده است.که گویی در پیوستن به جزیره ناز می کنند، که در این میان جزیره هنگام به خاطر نزدیکی به جزیره قشم و زیستگاه دلفین ها، آهو ها وتنها پارک کروکدیل ایران بیشتر از بقیه جذب گردشگر می کند.

زبان اصلی مردم قشم، از ترکیب لهجه بندری و زبان عربی تشکیل شده با گویش جزیرتی صحبت می کنند و لهجه محلی و متداول مردم قشم در شهرها و روستاهای آن تقریبا یکسان است. به طور کلی باید گفت زبان محلی قشمی، آمیخته ای از زبان های عربی ، فارسی، انگلیسی، بندری و فارسی است.

قشم بزرگترین جزیره خلیج فارس است با اندازه تقریبا سه برابر جزیره کیش. در قشم سیتی سنترها، قلعه پرتغالی ها و مراکز تفریحی و مراکز خرید لوکس دارند. در تور قشم از بازار درگهان که بازار قدیم آن مرکز عمده فروشی لباس است میتوان خرید کرد.

بندر لافت در شمال غربی جزیره قشم قرار دارد. بافت قدیمی لافت در خور تامل است و جنگل حرا را که از دیگر جاذبه های لافت است بازدید می کنیم.